Portiekflat (appartement) Vossenrade 52 Den Haag

Vossenrade 52, 2544 XK Den Haag

68 m² Bouwjaar 1958 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Vossenrade 52 is een portiekflat (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
68 m²
Inhoud
215 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Vossenrade 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vossenrade 52

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
97.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
156.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
29.8%
CO₂-emissie
29.54 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dubbel glas

Bijzonderheden

Certificeringen
Brandveiligheid en Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Den Haag

8585 Inwoners
4000 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3785 Woningvoorraad
€236.000 Gem. woningwaarde Venen, Oorden en Raden
23% Koopwoningen
10.787 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vossenrade 52

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Vossenrade 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Vossenrade 52?

De prijsindicatie voor Vossenrade 52 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Venen, Oorden en Raden is €236.000. Dat komt neer op circa €3.471 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vossenrade 52 zich tot de wijk Venen, Oorden en Raden?

Vossenrade 52 is een portiekflat (appartement) van 68 m² in de wijk Venen, Oorden en Raden. De buurt telt 3.785 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.787 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vossenrade 52?

Vossenrade 52 is een portiekflat (appartement) in Venen, Oorden en Raden, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vossenrade 52 vergeleken met de buurt?

Vossenrade 52 heeft 68 m² woonoppervlakte en 215 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Venen, Oorden en Raden ligt de gemiddelde woningwaarde op €236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vossenrade 52 en wat betekent dat?

Vossenrade 52 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 29.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vossenrade 52?

Vossenrade 52 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Venen, Oorden en Raden?

De wijk Venen, Oorden en Raden in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €236.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Venen, Oorden en Raden?

Vanuit Vossenrade 52 in Venen, Oorden en Raden bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 2.1 km.