Vrijstaande woning Burg. Canersstraat 4 Demen

Burg. Canersstraat 4, 5354 KE Demen

125 m² Bouwjaar 1901 6 kamers 5 slaapkamers Label E

Burg. Canersstraat 4 is een vrijstaande woning in Demen, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 970 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €542.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1901
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
970 m²
Inhoud
483 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€530.000 tot €630.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, rural, open_position, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Burg. Canersstraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burg. Canersstraat 4

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
165.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
317.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.33 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Demen

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

3.6 km
Gezondheid

Huisarts

3.3 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.7 km
Gezondheid

Apotheek

3.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

11.3 km

Buurtinformatie in Demen

180 Inwoners
70 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
69 Woningvoorraad
€542.000 Gem. woningwaarde Demen
93% Koopwoningen
87 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burg. Canersstraat 4

Vergelijkbare woningen in Demen

Veelgestelde vragen over Burg. Canersstraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Burg. Canersstraat 4?

De prijsindicatie voor Burg. Canersstraat 4 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Demen is €542.000. Dat komt neer op circa €4.336 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burg. Canersstraat 4 zich tot de wijk Demen?

Burg. Canersstraat 4 is een vrijstaande woning van 125 m² in de wijk Demen. De buurt telt 69 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 87 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burg. Canersstraat 4?

Burg. Canersstraat 4 is een vrijstaande woning in Demen, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burg. Canersstraat 4 vergeleken met de buurt?

Burg. Canersstraat 4 heeft 125 m² woonoppervlakte en 483 m³ inhoud. Het perceel is 970 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Demen ligt de gemiddelde woningwaarde op €542.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burg. Canersstraat 4 en wat betekent dat?

Burg. Canersstraat 4 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-06-03. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.33 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burg. Canersstraat 4?

Burg. Canersstraat 4 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Demen?

De wijk Demen in Demen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €542.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Demen?

Vanuit Burg. Canersstraat 4 in Demen bereik je: supermarkt op 3.6 km, basisschool op 2 km, huisarts op 3.3 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 4 km.