Streetview Delwijnsestraat 13 G Delwijnen

Delwijnsestraat 13 G, 5316 BA Delwijnen

336 m² Bouwjaar 2022

Delwijnsestraat 13 G is een woning in Delwijnen, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 336 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €437.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
336 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Delwijnsestraat 13 G

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Delwijnen

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

8.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.3 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.4 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

4.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.4 km
Cultuur

Bioscoop

14.8 km

Buurtinformatie in Delwijnen

290 Inwoners
110 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
102 Woningvoorraad
€437.000 Gem. woningwaarde Beneden-Delwijnen
92% Koopwoningen
819 Inwoners per km²

Locatie van Delwijnsestraat 13 G

Vergelijkbare woningen in Delwijnen

Veelgestelde vragen over Delwijnsestraat 13 G

Wat is de geschatte woningwaarde van Delwijnsestraat 13 G?

De gemiddelde woningwaarde in Beneden-Delwijnen is €437.000. Dat komt neer op circa €1.301 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Delwijnsestraat 13 G zich tot de wijk Beneden-Delwijnen?

Delwijnsestraat 13 G is een woning van 336 m² in de wijk Beneden-Delwijnen. De buurt telt 102 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 819 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Delwijnsestraat 13 G?

Delwijnsestraat 13 G is een woning in Beneden-Delwijnen, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Delwijnsestraat 13 G vergeleken met de buurt?

Delwijnsestraat 13 G heeft 336 m² woonoppervlakte. In Beneden-Delwijnen ligt de gemiddelde woningwaarde op €437.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Beneden-Delwijnen?

De wijk Beneden-Delwijnen in Delwijnen (Gelderland) kenmerkt zich door 290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €437.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beneden-Delwijnen?

Vanuit Delwijnsestraat 13 G in Beneden-Delwijnen bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2 km, treinstation op 8.1 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Beneden-Delwijnen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Delwijnsestraat 13 G: ziekenhuis op 8.4 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 7.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Beneden-Delwijnen?

Recreatie nabij Beneden-Delwijnen: restaurant (1.5 km), cafe (4.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Delwijnsestraat 13 G?