Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 1651
- Woonoppervlakte
- 562 m²
Rotterdamseweg 215 is een woning in Delft, gebouwd in 1651. De woning heeft een woonoppervlakte van 562 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €736.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rotterdamseweg 215
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.8 kmSupermarkt
3.4 kmHuisarts
3.9 kmTreinstation
5 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
4.8 kmApotheek
4.1 kmZiekenhuis
6.1 kmRestaurant
2.2 kmCafé
2 kmBibliotheek
4.1 kmBioscoop
4.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Ackersdijk is €736.000. Dat komt neer op circa €1.310 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRotterdamseweg 215 is een woning van 562 m² in de wijk Ackersdijk. De buurt telt 27 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 60 inwoners per km².
Rotterdamseweg 215 is een woning in Ackersdijk, gebouwd in 1651 (375 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Rotterdamseweg 215 heeft 562 m² woonoppervlakte. In Ackersdijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €736.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Ackersdijk in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 80 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €736.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Rotterdamseweg 215 in Ackersdijk bereik je: supermarkt op 3.4 km, basisschool op 3.8 km, huisarts op 3.9 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rotterdamseweg 215: ziekenhuis op 6.1 km, apotheek op 4.1 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 4.8 km.
Recreatie nabij Ackersdijk: restaurant (2.2 km), cafe (2 km).
Een woningrapport voor Rotterdamseweg 215 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Ackersdijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1651, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.