Herenhuis, halfvrijstaande woning Prof. Evertslaan 122 Delft

Prof. Evertslaan 122, 2628 XZ Delft

268 m² Bouwjaar 1963 9 kamers 7 slaapkamers Label E

Prof. Evertslaan 122 is een herenhuis, halfvrijstaande woning in Delft, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 268 m², een perceel van 771 m² en 9 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
268 m²
Perceeloppervlakte
771 m²
Inhoud
1095 m³
Kamers
9
Slaapkamers
7
Indicatie vraagprijs
€975.000 tot €1.225.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan water, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Prof. Evertslaan 122

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prof. Evertslaan 122

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
185.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
321.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
2.9%
CO₂-emissie
58.72 kg/m²

Tuin
Ja (529.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Delft

2065 Inwoners
1270 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1149 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Professorenbuurt
12% Koopwoningen
9.811 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prof. Evertslaan 122

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Prof. Evertslaan 122

Wat is de geschatte woningwaarde van Prof. Evertslaan 122?

De prijsindicatie voor Prof. Evertslaan 122 ligt rond €975.000 tot €1.225.000. De gemiddelde woningwaarde in Professorenbuurt is €244.000. Dat komt neer op circa €910 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prof. Evertslaan 122 zich tot de wijk Professorenbuurt?

Prof. Evertslaan 122 is een herenhuis, halfvrijstaande woning van 268 m² in de wijk Professorenbuurt. De buurt telt 1.149 woningen. Daarvan is 12% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.811 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prof. Evertslaan 122?

Prof. Evertslaan 122 is een herenhuis, halfvrijstaande woning in Professorenbuurt, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prof. Evertslaan 122 vergeleken met de buurt?

Prof. Evertslaan 122 heeft 268 m² woonoppervlakte en 1095 m³ inhoud. Het perceel is 771 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Professorenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prof. Evertslaan 122 en wat betekent dat?

Prof. Evertslaan 122 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-03-18. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prof. Evertslaan 122?

Prof. Evertslaan 122 heeft 9 kamers waarvan 7 slaapkamers. De tuin is 529 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Professorenbuurt?

De wijk Professorenbuurt in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 12% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Professorenbuurt?