Herenhuis, hoekwoning Mijnbouwstraat 16 Delft

Mijnbouwstraat 16, 2628 RW Delft

174 m² Bouwjaar 1916 8 kamers 6 slaapkamers Label F

Mijnbouwstraat 16 is een herenhuis, hoekwoning in Delft, gebouwd in 1916. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 198 m² en 8 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €461.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1916
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
198 m²
Inhoud
630 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€935.000 tot €1.035.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met leisteen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Mijnbouwstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mijnbouwstraat 16

Tuin
Ja (79.0 m²)

Parkeertype
Betaald parkeren, op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Delft

1595 Inwoners
825 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
661 Woningvoorraad
€461.000 Gem. woningwaarde Zeeheldenbuurt
53% Koopwoningen
11.028 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mijnbouwstraat 16

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Mijnbouwstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Mijnbouwstraat 16?

De prijsindicatie voor Mijnbouwstraat 16 ligt rond €935.000 tot €1.035.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt is €461.000. Dat komt neer op circa €2.649 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mijnbouwstraat 16 zich tot de wijk Zeeheldenbuurt?

Mijnbouwstraat 16 is een herenhuis, hoekwoning van 174 m² in de wijk Zeeheldenbuurt. De buurt telt 661 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.028 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mijnbouwstraat 16?

Mijnbouwstraat 16 is een herenhuis, hoekwoning in Zeeheldenbuurt, gebouwd in 1916 (110 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Mijnbouwstraat 16 vergeleken met de buurt?

Mijnbouwstraat 16 heeft 174 m² woonoppervlakte en 630 m³ inhoud. Het perceel is 198 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Zeeheldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €461.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mijnbouwstraat 16 en wat betekent dat?

Mijnbouwstraat 16 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-06-26. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mijnbouwstraat 16?

Mijnbouwstraat 16 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 79 m².

Hoe is de woningmarkt in Zeeheldenbuurt?

De wijk Zeeheldenbuurt in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €461.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt?

Vanuit Mijnbouwstraat 16 in Zeeheldenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.