Streetview Piet Heinstraat 82 Delft

Piet Heinstraat 82, 2628 RL Delft

110 m² Bouwjaar 1918 5 kamers Label F

Piet Heinstraat 82 is een appartement in Delft, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €461.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1918
Woonoppervlakte
110 m²
Inhoud
393 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Piet Heinstraat 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Piet Heinstraat 82

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
261.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
363.91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
66.98 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Delft

1595 Inwoners
825 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
661 Woningvoorraad
€461.000 Gem. woningwaarde Zeeheldenbuurt
53% Koopwoningen
11.028 Inwoners per km²

Locatie van Piet Heinstraat 82

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Piet Heinstraat 82

Wat is de geschatte woningwaarde van Piet Heinstraat 82?

De prijsindicatie voor Piet Heinstraat 82 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt is €461.000. Dat komt neer op circa €4.191 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Piet Heinstraat 82 zich tot de wijk Zeeheldenbuurt?

Piet Heinstraat 82 is een appartement van 110 m² in de wijk Zeeheldenbuurt. De buurt telt 661 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.028 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Piet Heinstraat 82?

Piet Heinstraat 82 is een appartement in Zeeheldenbuurt, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Piet Heinstraat 82 vergeleken met de buurt?

Piet Heinstraat 82 heeft 110 m² woonoppervlakte en 393 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Zeeheldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €461.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Piet Heinstraat 82 en wat betekent dat?

Piet Heinstraat 82 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-08-04. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 66.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Piet Heinstraat 82?

Piet Heinstraat 82 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Zeeheldenbuurt?

De wijk Zeeheldenbuurt in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €461.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt?

Vanuit Piet Heinstraat 82 in Zeeheldenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.