Streetview Leeghwaterstraat 340 Delft

Leeghwaterstraat 340, 2628 LX Delft

40 m² Bouwjaar 2008 Label A

Leeghwaterstraat 340 is een appartement in Delft, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 40 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €139.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
40 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Leeghwaterstraat 340

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leeghwaterstraat 340

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.84
CO₂-emissie
1812.14 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Delft

2710 Inwoners
2355 Huishoudens
1.1 Gem. huishoudensgrootte
1916 Woningvoorraad
€139.000 Gem. woningwaarde TU-Campus
3.579 Inwoners per km²

Locatie van Leeghwaterstraat 340

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Leeghwaterstraat 340

Wat is de geschatte woningwaarde van Leeghwaterstraat 340?

De gemiddelde woningwaarde in TU-Campus is €139.000. Dat komt neer op circa €3.475 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leeghwaterstraat 340 zich tot de wijk TU-Campus?

Leeghwaterstraat 340 is een appartement van 40 m² in de wijk TU-Campus. De buurt telt 1.916 woningen. De bevolkingsdichtheid is 3.579 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leeghwaterstraat 340?

Leeghwaterstraat 340 is een appartement in TU-Campus, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Leeghwaterstraat 340 vergeleken met de buurt?

Leeghwaterstraat 340 heeft 40 m² woonoppervlakte. In TU-Campus ligt de gemiddelde woningwaarde op €139.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leeghwaterstraat 340 en wat betekent dat?

Leeghwaterstraat 340 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-01-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1812.14 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in TU-Campus?

De wijk TU-Campus in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €139.000. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij TU-Campus?

Vanuit Leeghwaterstraat 340 in TU-Campus bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij TU-Campus?

Zorg en onderwijs in de buurt van Leeghwaterstraat 340: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.3 km.