Streetview Prof. Krausstraat 59 Delft

Prof. Krausstraat 59, 2628 JR Delft

52 m² Bouwjaar 1948 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Prof. Krausstraat 59 is een appartement in Delft, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1948
Woonoppervlakte
52 m²
Inhoud
165 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Prof. Krausstraat 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prof. Krausstraat 59

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Delft

2065 Inwoners
1270 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1149 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Professorenbuurt
12% Koopwoningen
9.811 Inwoners per km²

Locatie van Prof. Krausstraat 59

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Prof. Krausstraat 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Prof. Krausstraat 59?

De prijsindicatie voor Prof. Krausstraat 59 ligt rond €105.000 tot €130.000. De gemiddelde woningwaarde in Professorenbuurt is €244.000. Dat komt neer op circa €4.692 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prof. Krausstraat 59 zich tot de wijk Professorenbuurt?

Prof. Krausstraat 59 is een appartement van 52 m² in de wijk Professorenbuurt. De buurt telt 1.149 woningen. Daarvan is 12% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.811 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prof. Krausstraat 59?

Prof. Krausstraat 59 is een appartement in Professorenbuurt, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prof. Krausstraat 59 vergeleken met de buurt?

Prof. Krausstraat 59 heeft 52 m² woonoppervlakte en 165 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Professorenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prof. Krausstraat 59 en wat betekent dat?

Prof. Krausstraat 59 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Prof. Krausstraat 59?

Prof. Krausstraat 59 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Professorenbuurt?

De wijk Professorenbuurt in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 12% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Professorenbuurt?

Vanuit Prof. Krausstraat 59 in Professorenbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.