Tussenwoning Kloosterkade 196 Delft

Kloosterkade 196, 2628 JH Delft

112 m² Bouwjaar 1928 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Kloosterkade 196 is een tussenwoning in Delft, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 99 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €295.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
99 m²
Inhoud
395 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€515.000 tot €615.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Kloosterkade 196

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kloosterkade 196

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
159.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
196.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.6%
CO₂-emissie
35.19 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Allesbrander, Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (48.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Delft

1645 Inwoners
910 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
835 Woningvoorraad
€295.000 Gem. woningwaarde Wippolder-Zuid
17% Koopwoningen
12.433 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kloosterkade 196

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Kloosterkade 196

Wat is de geschatte woningwaarde van Kloosterkade 196?

De prijsindicatie voor Kloosterkade 196 ligt rond €515.000 tot €615.000. De gemiddelde woningwaarde in Wippolder-Zuid is €295.000. Dat komt neer op circa €2.634 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kloosterkade 196 zich tot de wijk Wippolder-Zuid?

Kloosterkade 196 is een tussenwoning van 112 m² in de wijk Wippolder-Zuid. De buurt telt 835 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.433 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kloosterkade 196?

Kloosterkade 196 is een tussenwoning in Wippolder-Zuid, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kloosterkade 196 vergeleken met de buurt?

Kloosterkade 196 heeft 112 m² woonoppervlakte en 395 m³ inhoud. Het perceel is 99 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Wippolder-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €295.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kloosterkade 196 en wat betekent dat?

Kloosterkade 196 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kloosterkade 196?

Kloosterkade 196 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 48 m².

Hoe is de woningmarkt in Wippolder-Zuid?

De wijk Wippolder-Zuid in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €295.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wippolder-Zuid?

Vanuit Kloosterkade 196 in Wippolder-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.