Streetview Delfgauwseweg 238 Delft

Delfgauwseweg 238, 2628 EZ Delft

62 m² Bouwjaar 1930 Label G

Delfgauwseweg 238 is een appartement in Delft, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €650.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
62 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Delfgauwseweg 238

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Delfgauwseweg 238

Energielabel

Energieklasse
G
Energie-index
3.86
CO₂-emissie
9058.92 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Delft

120 Inwoners
45 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
44 Woningvoorraad
€650.000 Gem. woningwaarde Pauwmolen
91% Koopwoningen
1.443 Inwoners per km²

Locatie van Delfgauwseweg 238

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Delfgauwseweg 238

Wat is de geschatte woningwaarde van Delfgauwseweg 238?

De gemiddelde woningwaarde in Pauwmolen is €650.000. Dat komt neer op circa €10.484 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Delfgauwseweg 238 zich tot de wijk Pauwmolen?

Delfgauwseweg 238 is een appartement van 62 m² in de wijk Pauwmolen. De buurt telt 44 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.443 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Delfgauwseweg 238?

Delfgauwseweg 238 is een appartement in Pauwmolen, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Delfgauwseweg 238 vergeleken met de buurt?

Delfgauwseweg 238 heeft 62 m² woonoppervlakte. In Pauwmolen ligt de gemiddelde woningwaarde op €650.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Delfgauwseweg 238 en wat betekent dat?

Delfgauwseweg 238 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-10-25. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 9058.92 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Pauwmolen?

De wijk Pauwmolen in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €650.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Pauwmolen?

Vanuit Delfgauwseweg 238 in Pauwmolen bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Pauwmolen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Delfgauwseweg 238: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2 km.