Streetview Kanaalweg 5 Delft

Kanaalweg 5, 2628 EB Delft

223 m² Bouwjaar 1953 10 kamers 7 slaapkamers Label E

Kanaalweg 5 is een woonhuis in Delft, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 223 m², een perceel van 455 m² en 10 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €240.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1953
Woonoppervlakte
223 m²
Perceeloppervlakte
455 m²
Inhoud
819 m³
Kamers
10
Slaapkamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Kanaalweg 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kanaalweg 5

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
227.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
331.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.35 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Delft

1130 Inwoners
975 Huishoudens
1.2 Gem. huishoudensgrootte
556 Woningvoorraad
€240.000 Gem. woningwaarde TU-Noord
15% Koopwoningen
3.734 Inwoners per km²

Locatie van Kanaalweg 5

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Kanaalweg 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Kanaalweg 5?

De gemiddelde woningwaarde in TU-Noord is €240.000. Dat komt neer op circa €1.076 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kanaalweg 5 zich tot de wijk TU-Noord?

Kanaalweg 5 is een woonhuis van 223 m² in de wijk TU-Noord. De buurt telt 556 woningen. Daarvan is 15% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.734 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kanaalweg 5?

Kanaalweg 5 is een woonhuis in TU-Noord, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kanaalweg 5 vergeleken met de buurt?

Kanaalweg 5 heeft 223 m² woonoppervlakte en 819 m³ inhoud. Het perceel is 455 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In TU-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €240.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kanaalweg 5 en wat betekent dat?

Kanaalweg 5 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-04-03. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 61.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kanaalweg 5?

Kanaalweg 5 heeft 10 kamers waarvan 7 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in TU-Noord?

De wijk TU-Noord in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €240.000, 15% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij TU-Noord?

Vanuit Kanaalweg 5 in TU-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.