Streetview Van den Broekweg 2 Delft

Van den Broekweg 2, 2628 CR Delft

100 m² Bouwjaar 2015

Van den Broekweg 2 is een woonhuis in Delft, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €139.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
100 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Van den Broekweg 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Delft

2710 Inwoners
2355 Huishoudens
1.1 Gem. huishoudensgrootte
1916 Woningvoorraad
€139.000 Gem. woningwaarde TU-Campus
3.579 Inwoners per km²

Locatie van Van den Broekweg 2

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Van den Broekweg 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Van den Broekweg 2?

De gemiddelde woningwaarde in TU-Campus is €139.000. Dat komt neer op circa €1.390 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van den Broekweg 2 zich tot de wijk TU-Campus?

Van den Broekweg 2 is een woonhuis van 100 m² in de wijk TU-Campus. De buurt telt 1.916 woningen. De bevolkingsdichtheid is 3.579 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van den Broekweg 2?

Van den Broekweg 2 is een woonhuis in TU-Campus, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Van den Broekweg 2 vergeleken met de buurt?

Van den Broekweg 2 heeft 100 m² woonoppervlakte. In TU-Campus ligt de gemiddelde woningwaarde op €139.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in TU-Campus?

De wijk TU-Campus in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €139.000. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij TU-Campus?

Vanuit Van den Broekweg 2 in TU-Campus bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij TU-Campus?

Zorg en onderwijs in de buurt van Van den Broekweg 2: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij TU-Campus?

Recreatie nabij TU-Campus: restaurant (0.8 km), cafe (1.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Van den Broekweg 2?

Een woningrapport voor Van den Broekweg 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond TU-Campus. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2015, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.