Streetview Stieltjesweg 52 Delft

Stieltjesweg 52, 2628 CK Delft

18 m² Bouwjaar 1930 Label C

Stieltjesweg 52 is een appartement in Delft, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 18 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €139.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
18 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Stieltjesweg 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stieltjesweg 52

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
58.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
192.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.5%
CO₂-emissie
36.31 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Delft

2710 Inwoners
2355 Huishoudens
1.1 Gem. huishoudensgrootte
1916 Woningvoorraad
€139.000 Gem. woningwaarde TU-Campus
3.579 Inwoners per km²

Locatie van Stieltjesweg 52

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Stieltjesweg 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Stieltjesweg 52?

De gemiddelde woningwaarde in TU-Campus is €139.000. Dat komt neer op circa €7.722 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stieltjesweg 52 zich tot de wijk TU-Campus?

Stieltjesweg 52 is een appartement van 18 m² in de wijk TU-Campus. De buurt telt 1.916 woningen. De bevolkingsdichtheid is 3.579 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stieltjesweg 52?

Stieltjesweg 52 is een appartement in TU-Campus, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Stieltjesweg 52 vergeleken met de buurt?

Stieltjesweg 52 heeft 18 m² woonoppervlakte. In TU-Campus ligt de gemiddelde woningwaarde op €139.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stieltjesweg 52 en wat betekent dat?

Stieltjesweg 52 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-01-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.31 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in TU-Campus?

De wijk TU-Campus in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €139.000. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij TU-Campus?

Vanuit Stieltjesweg 52 in TU-Campus bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij TU-Campus?

Zorg en onderwijs in de buurt van Stieltjesweg 52: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.3 km.