Streetview Rotterdamseweg 190 Delft

Rotterdamseweg 190, 2628 AR Delft

76 m² Bouwjaar 1920 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Rotterdamseweg 190 is een woonhuis in Delft, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m², een perceel van 103 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €286.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
76 m²
Perceeloppervlakte
103 m²
Inhoud
266 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Rotterdamseweg 190

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rotterdamseweg 190

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
180.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
248.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.51 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Delft

35 Inwoners
25 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
27 Woningvoorraad
€286.000 Gem. woningwaarde Bedrijventerrein Rotterdamseweg-Noord
41% Koopwoningen
233 Inwoners per km²

Locatie van Rotterdamseweg 190

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Rotterdamseweg 190

Wat is de geschatte woningwaarde van Rotterdamseweg 190?

De prijsindicatie voor Rotterdamseweg 190 ligt rond €130.000 tot €155.000. De gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Rotterdamseweg-Noord is €286.000. Dat komt neer op circa €3.763 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rotterdamseweg 190 zich tot de wijk Bedrijventerrein Rotterdamseweg-Noord?

Rotterdamseweg 190 is een woonhuis van 76 m² in de wijk Bedrijventerrein Rotterdamseweg-Noord. De buurt telt 27 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 233 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rotterdamseweg 190?

Rotterdamseweg 190 is een woonhuis in Bedrijventerrein Rotterdamseweg-Noord, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rotterdamseweg 190 vergeleken met de buurt?

Rotterdamseweg 190 heeft 76 m² woonoppervlakte en 266 m³ inhoud. Het perceel is 103 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Bedrijventerrein Rotterdamseweg-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €286.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rotterdamseweg 190 en wat betekent dat?

Rotterdamseweg 190 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-10-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rotterdamseweg 190?

Rotterdamseweg 190 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bedrijventerrein Rotterdamseweg-Noord?

De wijk Bedrijventerrein Rotterdamseweg-Noord in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 35 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €286.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.