Streetview Rotterdamseweg 14 Delft

Rotterdamseweg 14, 2628 AM Delft

152 m² Bouwjaar 1906 Label A

Rotterdamseweg 14 is een appartement in Delft, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €461.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
152 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Rotterdamseweg 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rotterdamseweg 14

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
113.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
151.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Delft

1595 Inwoners
825 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
661 Woningvoorraad
€461.000 Gem. woningwaarde Zeeheldenbuurt
53% Koopwoningen
11.028 Inwoners per km²

Locatie van Rotterdamseweg 14

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Rotterdamseweg 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Rotterdamseweg 14?

De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt is €461.000. Dat komt neer op circa €3.033 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rotterdamseweg 14 zich tot de wijk Zeeheldenbuurt?

Rotterdamseweg 14 is een appartement van 152 m² in de wijk Zeeheldenbuurt. De buurt telt 661 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.028 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rotterdamseweg 14?

Rotterdamseweg 14 is een appartement in Zeeheldenbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rotterdamseweg 14 vergeleken met de buurt?

Rotterdamseweg 14 heeft 152 m² woonoppervlakte. In Zeeheldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €461.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rotterdamseweg 14 en wat betekent dat?

Rotterdamseweg 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-12-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.89 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zeeheldenbuurt?

De wijk Zeeheldenbuurt in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €461.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt?

Vanuit Rotterdamseweg 14 in Zeeheldenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt?