Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- 142 m²
Rotterdamseweg 167 is een woonhuis in Delft, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m² en een perceel van 142 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €139.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rotterdamseweg 167
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
1.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in TU-Campus is €139.000. Dat komt neer op circa €1.598 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRotterdamseweg 167 is een woonhuis van 87 m² in de wijk TU-Campus. De buurt telt 1.916 woningen. De bevolkingsdichtheid is 3.579 inwoners per km².
Rotterdamseweg 167 is een woonhuis in TU-Campus, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Rotterdamseweg 167 heeft 87 m² woonoppervlakte. Het perceel is 142 m². In TU-Campus ligt de gemiddelde woningwaarde op €139.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk TU-Campus in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €139.000. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.1 personen.
Vanuit Rotterdamseweg 167 in TU-Campus bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rotterdamseweg 167: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.3 km.
Recreatie nabij TU-Campus: restaurant (0.8 km), cafe (1.2 km).
Een woningrapport voor Rotterdamseweg 167 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond TU-Campus. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1910, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.