Streetview Rotterdamseweg 127 Delft

Rotterdamseweg 127, 2628 AK Delft

204 m² Bouwjaar 1919

Rotterdamseweg 127 is een woonhuis in Delft, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m² en een perceel van 287 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €461.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1919
Woonoppervlakte
204 m²
Perceeloppervlakte
287 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Rotterdamseweg 127

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Delft

1595 Inwoners
825 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
661 Woningvoorraad
€461.000 Gem. woningwaarde Zeeheldenbuurt
53% Koopwoningen
11.028 Inwoners per km²

Locatie van Rotterdamseweg 127

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Rotterdamseweg 127

Wat is de geschatte woningwaarde van Rotterdamseweg 127?

De prijsindicatie voor Rotterdamseweg 127 ligt rond €820.000 tot €920.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt is €461.000. Dat komt neer op circa €2.260 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rotterdamseweg 127 zich tot de wijk Zeeheldenbuurt?

Rotterdamseweg 127 is een woonhuis van 204 m² in de wijk Zeeheldenbuurt. De buurt telt 661 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.028 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rotterdamseweg 127?

Rotterdamseweg 127 is een woonhuis in Zeeheldenbuurt, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rotterdamseweg 127 vergeleken met de buurt?

Rotterdamseweg 127 heeft 204 m² woonoppervlakte. Het perceel is 287 m². In Zeeheldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €461.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Zeeheldenbuurt?

De wijk Zeeheldenbuurt in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €461.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt?

Vanuit Rotterdamseweg 127 in Zeeheldenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rotterdamseweg 127: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Zeeheldenbuurt?

Recreatie nabij Zeeheldenbuurt: restaurant (1 km), cafe (1.1 km).