Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2005
- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Perceeloppervlakte
- 182 m²
- Inhoud
- 588 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Drukkerijlaan 17 is een woonhuis in Delft, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 182 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €421.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Drukkerijlaan 17
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.3 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
0.9 kmDe prijsindicatie voor Drukkerijlaan 17 ligt rond €550.000 tot €650.000. De gemiddelde woningwaarde in Delftzicht is €421.000. Dat komt neer op circa €2.406 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDrukkerijlaan 17 is een woonhuis van 175 m² in de wijk Delftzicht. De buurt telt 746 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.305 inwoners per km².
Drukkerijlaan 17 is een woonhuis in Delftzicht, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Drukkerijlaan 17 heeft 175 m² woonoppervlakte en 588 m³ inhoud. Het perceel is 182 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Delftzicht ligt de gemiddelde woningwaarde op €421.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Drukkerijlaan 17 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.56 kg/jaar.
Drukkerijlaan 17 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Delftzicht in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €421.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Drukkerijlaan 17 in Delftzicht bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Drukkerijlaan 17: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 1.5 km.