Eengezinswoning, tussenwoning Nicolaas Beetslaan 4 Delft

Nicolaas Beetslaan 4, 2624 XP Delft

123 m² Bouwjaar 1967 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Nicolaas Beetslaan 4 is een eengezinswoning, tussenwoning in Delft, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 132 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €279.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
132 m²
Inhoud
439 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€410.000 tot €460.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Nicolaas Beetslaan 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nicolaas Beetslaan 4

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
142.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
204.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.42 kg/m²

Tuin
Ja (56.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Delft

1720 Inwoners
820 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
659 Woningvoorraad
€279.000 Gem. woningwaarde Multatulibuurt
17% Koopwoningen
8.285 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nicolaas Beetslaan 4

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Nicolaas Beetslaan 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Nicolaas Beetslaan 4?

De prijsindicatie voor Nicolaas Beetslaan 4 ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in Multatulibuurt is €279.000. Dat komt neer op circa €2.268 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nicolaas Beetslaan 4 zich tot de wijk Multatulibuurt?

Nicolaas Beetslaan 4 is een eengezinswoning, tussenwoning van 123 m² in de wijk Multatulibuurt. De buurt telt 659 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.285 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nicolaas Beetslaan 4?

Nicolaas Beetslaan 4 is een eengezinswoning, tussenwoning in Multatulibuurt, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nicolaas Beetslaan 4 vergeleken met de buurt?

Nicolaas Beetslaan 4 heeft 123 m² woonoppervlakte en 439 m³ inhoud. Het perceel is 132 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Multatulibuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €279.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nicolaas Beetslaan 4 en wat betekent dat?

Nicolaas Beetslaan 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nicolaas Beetslaan 4?

Nicolaas Beetslaan 4 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 56 m².

Hoe is de woningmarkt in Multatulibuurt?

De wijk Multatulibuurt in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €279.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Multatulibuurt?

Vanuit Nicolaas Beetslaan 4 in Multatulibuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.