Streetview Adama van Scheltemaplein 103 Delft

Adama van Scheltemaplein 103, 2624 PJ Delft

128 m² Bouwjaar 1978 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Adama van Scheltemaplein 103 is een appartement in Delft, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €263.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
128 m²
Inhoud
325 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Adama van Scheltemaplein 103

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Adama van Scheltemaplein 103

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Delft

1040 Inwoners
640 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
564 Woningvoorraad
€263.000 Gem. woningwaarde Aart van der Leeuwbuurt
48% Koopwoningen
10.063 Inwoners per km²

Locatie van Adama van Scheltemaplein 103

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Adama van Scheltemaplein 103

Wat is de geschatte woningwaarde van Adama van Scheltemaplein 103?

De prijsindicatie voor Adama van Scheltemaplein 103 ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Aart van der Leeuwbuurt is €263.000. Dat komt neer op circa €2.055 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Adama van Scheltemaplein 103 zich tot de wijk Aart van der Leeuwbuurt?

Adama van Scheltemaplein 103 is een appartement van 128 m² in de wijk Aart van der Leeuwbuurt. De buurt telt 564 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.063 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Adama van Scheltemaplein 103?

Adama van Scheltemaplein 103 is een appartement in Aart van der Leeuwbuurt, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Adama van Scheltemaplein 103 vergeleken met de buurt?

Adama van Scheltemaplein 103 heeft 128 m² woonoppervlakte en 325 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Aart van der Leeuwbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €263.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Adama van Scheltemaplein 103 en wat betekent dat?

Adama van Scheltemaplein 103 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-03-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Adama van Scheltemaplein 103?

Adama van Scheltemaplein 103 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Aart van der Leeuwbuurt?

De wijk Aart van der Leeuwbuurt in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €263.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aart van der Leeuwbuurt?