Streetview Veulenkamp 84 Delft

Veulenkamp 84, 2623 XG Delft

142 m² Bouwjaar 1977 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Veulenkamp 84 is een woonhuis in Delft, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 128 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €321.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
128 m²
Inhoud
534 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Veulenkamp 84

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veulenkamp 84

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
147.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.6%
CO₂-emissie
33.88 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Delft

1125 Inwoners
575 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
561 Woningvoorraad
€321.000 Gem. woningwaarde Boerderijbuurt
44% Koopwoningen
6.479 Inwoners per km²

Locatie van Veulenkamp 84

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Veulenkamp 84

Wat is de geschatte woningwaarde van Veulenkamp 84?

De gemiddelde woningwaarde in Boerderijbuurt is €321.000. Dat komt neer op circa €2.261 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veulenkamp 84 zich tot de wijk Boerderijbuurt?

Veulenkamp 84 is een woonhuis van 142 m² in de wijk Boerderijbuurt. De buurt telt 561 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.479 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veulenkamp 84?

Veulenkamp 84 is een woonhuis in Boerderijbuurt, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Veulenkamp 84 vergeleken met de buurt?

Veulenkamp 84 heeft 142 m² woonoppervlakte en 534 m³ inhoud. Het perceel is 128 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Boerderijbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €321.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veulenkamp 84 en wat betekent dat?

Veulenkamp 84 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-05-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Veulenkamp 84?

Veulenkamp 84 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Boerderijbuurt?

De wijk Boerderijbuurt in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €321.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boerderijbuurt?

Vanuit Veulenkamp 84 in Boerderijbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 0.5 km.