Eengezinswoning, tussenwoning Leeuweriklaan 10 Delft

Leeuweriklaan 10, 2623 RB Delft

111 m² Bouwjaar 1984 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Leeuweriklaan 10 is een eengezinswoning, tussenwoning in Delft, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 98 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €370.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
98 m²
Inhoud
370 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€435.000 tot €535.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Leeuweriklaan 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leeuweriklaan 10

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
108.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.49 kg/m²

Tuin
Ja (50.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Delft

710 Inwoners
345 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
335 Woningvoorraad
€370.000 Gem. woningwaarde Bosrand
81% Koopwoningen
8.211 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Leeuweriklaan 10

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Leeuweriklaan 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Leeuweriklaan 10?

De prijsindicatie voor Leeuweriklaan 10 ligt rond €435.000 tot €535.000. De gemiddelde woningwaarde in Bosrand is €370.000. Dat komt neer op circa €3.333 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leeuweriklaan 10 zich tot de wijk Bosrand?

Leeuweriklaan 10 is een eengezinswoning, tussenwoning van 111 m² in de wijk Bosrand. De buurt telt 335 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.211 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leeuweriklaan 10?

Leeuweriklaan 10 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bosrand, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Leeuweriklaan 10 vergeleken met de buurt?

Leeuweriklaan 10 heeft 111 m² woonoppervlakte en 370 m³ inhoud. Het perceel is 98 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Bosrand ligt de gemiddelde woningwaarde op €370.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leeuweriklaan 10 en wat betekent dat?

Leeuweriklaan 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 33.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leeuweriklaan 10?

Leeuweriklaan 10 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 50 m².

Hoe is de woningmarkt in Bosrand?

De wijk Bosrand in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €370.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bosrand?

Vanuit Leeuweriklaan 10 in Bosrand bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.