Streetview Motorenweg 33 Delft

Motorenweg 33, 2623 CR Delft

222 m² Bouwjaar 1979 Label B

Motorenweg 33 is een appartement in Delft, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 222 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €135.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
222 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Motorenweg 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Motorenweg 33

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.39
CO₂-emissie
3962.73 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Delft

45 Inwoners
40 Huishoudens
1.1 Gem. huishoudensgrootte
41 Woningvoorraad
€135.000 Gem. woningwaarde Bedrijventerrein Tanthof-Oost
221 Inwoners per km²

Locatie van Motorenweg 33

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Motorenweg 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Motorenweg 33?

De gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Tanthof-Oost is €135.000. Dat komt neer op circa €608 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Motorenweg 33 zich tot de wijk Bedrijventerrein Tanthof-Oost?

Motorenweg 33 is een appartement van 222 m² in de wijk Bedrijventerrein Tanthof-Oost. De buurt telt 41 woningen. De bevolkingsdichtheid is 221 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Motorenweg 33?

Motorenweg 33 is een appartement in Bedrijventerrein Tanthof-Oost, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Motorenweg 33 vergeleken met de buurt?

Motorenweg 33 heeft 222 m² woonoppervlakte. In Bedrijventerrein Tanthof-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €135.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Motorenweg 33 en wat betekent dat?

Motorenweg 33 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-03-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 3962.73 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bedrijventerrein Tanthof-Oost?

De wijk Bedrijventerrein Tanthof-Oost in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 45 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €135.000. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bedrijventerrein Tanthof-Oost?

Vanuit Motorenweg 33 in Bedrijventerrein Tanthof-Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 0.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bedrijventerrein Tanthof-Oost?