Eengezinswoning, tussenwoning Kalfjeslaan 49 Delft

Kalfjeslaan 49, 2623 AB Delft

90 m² Bouwjaar 1977 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Kalfjeslaan 49 is een eengezinswoning, tussenwoning in Delft, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 155 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €321.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
155 m²
Inhoud
297 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kalfjeslaan 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kalfjeslaan 49

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
112.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
175.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.18 kg/m²

Tuin
Ja (51.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Delft

1125 Inwoners
575 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
561 Woningvoorraad
€321.000 Gem. woningwaarde Boerderijbuurt
44% Koopwoningen
6.479 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kalfjeslaan 49

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Kalfjeslaan 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Kalfjeslaan 49?

De prijsindicatie voor Kalfjeslaan 49 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Boerderijbuurt is €321.000. Dat komt neer op circa €3.567 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kalfjeslaan 49 zich tot de wijk Boerderijbuurt?

Kalfjeslaan 49 is een eengezinswoning, tussenwoning van 90 m² in de wijk Boerderijbuurt. De buurt telt 561 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.479 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kalfjeslaan 49?

Kalfjeslaan 49 is een eengezinswoning, tussenwoning in Boerderijbuurt, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kalfjeslaan 49 vergeleken met de buurt?

Kalfjeslaan 49 heeft 90 m² woonoppervlakte en 297 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Boerderijbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €321.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kalfjeslaan 49 en wat betekent dat?

Kalfjeslaan 49 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-08-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kalfjeslaan 49?

Kalfjeslaan 49 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 51 m².

Hoe is de woningmarkt in Boerderijbuurt?

De wijk Boerderijbuurt in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €321.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boerderijbuurt?

Vanuit Kalfjeslaan 49 in Boerderijbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 0.5 km.