Streetview Togostraat 34 Delft

Togostraat 34, 2622 EW Delft

108 m² Bouwjaar 1984 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Togostraat 34 is een woonhuis in Delft, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 98 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
98 m²
Inhoud
356 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Togostraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Togostraat 34

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Delft

1750 Inwoners
970 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
951 Woningvoorraad
€236.000 Gem. woningwaarde Afrikabuurt-Oost
20% Koopwoningen
10.448 Inwoners per km²

Locatie van Togostraat 34

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Togostraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Togostraat 34?

De prijsindicatie voor Togostraat 34 ligt rond €185.000 tot €235.000. De gemiddelde woningwaarde in Afrikabuurt-Oost is €236.000. Dat komt neer op circa €2.185 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Togostraat 34 zich tot de wijk Afrikabuurt-Oost?

Togostraat 34 is een woonhuis van 108 m² in de wijk Afrikabuurt-Oost. De buurt telt 951 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.448 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Togostraat 34?

Togostraat 34 is een woonhuis in Afrikabuurt-Oost, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Togostraat 34 vergeleken met de buurt?

Togostraat 34 heeft 108 m² woonoppervlakte en 356 m³ inhoud. Het perceel is 98 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Afrikabuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Togostraat 34 en wat betekent dat?

Togostraat 34 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Togostraat 34?

Togostraat 34 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Afrikabuurt-Oost?

De wijk Afrikabuurt-Oost in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €236.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Afrikabuurt-Oost?

Vanuit Togostraat 34 in Afrikabuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.7 km.