Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1961
- Woonoppervlakte
- 182 m²
- Perceeloppervlakte
- 307 m²
- Inhoud
- 490 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Van Kinschotstraat 13 is een woonhuis in Delft, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m², een perceel van 307 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €276.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Kinschotstraat 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.1 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
2.1 kmDe prijsindicatie voor Van Kinschotstraat 13 ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in Kuyperwijk-Zuid is €276.000. Dat komt neer op circa €1.516 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Kinschotstraat 13 is een woonhuis van 182 m² in de wijk Kuyperwijk-Zuid. De buurt telt 944 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.935 inwoners per km².
Van Kinschotstraat 13 is een woonhuis in Kuyperwijk-Zuid, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Van Kinschotstraat 13 heeft 182 m² woonoppervlakte en 490 m³ inhoud. Het perceel is 307 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Kuyperwijk-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €276.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Kinschotstraat 13 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-09-26. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Van Kinschotstraat 13 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Kuyperwijk-Zuid in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €276.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Van Kinschotstraat 13 in Kuyperwijk-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2 km.