Eengezinswoning, tussenwoning Kristalweg 72 Delft

Kristalweg 72, 2614 TS Delft

110 m² Bouwjaar 1994 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Kristalweg 72 is een eengezinswoning, tussenwoning in Delft, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 104 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €512.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
104 m²
Inhoud
330 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€410.000 tot €460.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kristalweg 72

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kristalweg 72

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Delft

2430 Inwoners
990 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
991 Woningvoorraad
€512.000 Gem. woningwaarde Hoornse Hof
82% Koopwoningen
6.910 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kristalweg 72

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Kristalweg 72

Wat is de geschatte woningwaarde van Kristalweg 72?

De prijsindicatie voor Kristalweg 72 ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoornse Hof is €512.000. Dat komt neer op circa €4.655 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kristalweg 72 zich tot de wijk Hoornse Hof?

Kristalweg 72 is een eengezinswoning, tussenwoning van 110 m² in de wijk Hoornse Hof. De buurt telt 991 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.910 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kristalweg 72?

Kristalweg 72 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hoornse Hof, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kristalweg 72 vergeleken met de buurt?

Kristalweg 72 heeft 110 m² woonoppervlakte en 330 m³ inhoud. Het perceel is 104 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Hoornse Hof ligt de gemiddelde woningwaarde op €512.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kristalweg 72 en wat betekent dat?

Kristalweg 72 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kristalweg 72?

Kristalweg 72 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Hoornse Hof?

De wijk Hoornse Hof in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.430 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €512.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoornse Hof?

Vanuit Kristalweg 72 in Hoornse Hof bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.