Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Inhoud
- 379 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Parkzoom 141 is een appartement in Delft, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €512.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Parkzoom 141
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
2.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hoornse Hof is €512.000. Dat komt neer op circa €4.613 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenParkzoom 141 is een appartement van 111 m² in de wijk Hoornse Hof. De buurt telt 991 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.910 inwoners per km².
Parkzoom 141 is een appartement in Hoornse Hof, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Parkzoom 141 heeft 111 m² woonoppervlakte en 379 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Hoornse Hof ligt de gemiddelde woningwaarde op €512.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Parkzoom 141 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-06-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.31 kg/jaar.
Parkzoom 141 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Hoornse Hof in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.430 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €512.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Parkzoom 141 in Hoornse Hof bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Parkzoom 141: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.2 km.