Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning Venlokas 17 Delft

Venlokas 17, 2614 SN Delft

174 m² Bouwjaar 2019 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Venlokas 17 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Delft, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 255 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €524.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
255 m²
Inhoud
633 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€850.000 tot €950.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
Aan rustige weg, Aan water, In woonwijk, open_position, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Venlokas 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Venlokas 17

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.7
CO₂-emissie
5536.78 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Delft

2855 Inwoners
895 Huishoudens
3.2 Gem. huishoudensgrootte
887 Woningvoorraad
€524.000 Gem. woningwaarde Den Hoorn
77% Koopwoningen
9.220 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Venlokas 17

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Venlokas 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Venlokas 17?

De prijsindicatie voor Venlokas 17 ligt rond €850.000 tot €950.000. De gemiddelde woningwaarde in Den Hoorn is €524.000. Dat komt neer op circa €3.011 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Venlokas 17 zich tot de wijk Den Hoorn?

Venlokas 17 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning van 174 m² in de wijk Den Hoorn. De buurt telt 887 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.220 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Venlokas 17?

Venlokas 17 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Den Hoorn, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Venlokas 17 vergeleken met de buurt?

Venlokas 17 heeft 174 m² woonoppervlakte en 633 m³ inhoud. Het perceel is 255 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Den Hoorn ligt de gemiddelde woningwaarde op €524.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Venlokas 17 en wat betekent dat?

Venlokas 17 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-07-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5536.78 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Venlokas 17?

Venlokas 17 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Den Hoorn?

De wijk Den Hoorn in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €524.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Den Hoorn?

Vanuit Venlokas 17 in Den Hoorn bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.