Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2015
- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 135 m²
Tuindersvaart 40 is een woonhuis in Delft, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m² en een perceel van 135 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €512.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tuindersvaart 40
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
2.7 kmDe prijsindicatie voor Tuindersvaart 40 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoornse Hof is €512.000. Dat komt neer op circa €3.821 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTuindersvaart 40 is een woonhuis van 134 m² in de wijk Hoornse Hof. De buurt telt 991 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.910 inwoners per km².
Tuindersvaart 40 is een woonhuis in Hoornse Hof, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Tuindersvaart 40 heeft 134 m² woonoppervlakte. Het perceel is 135 m². In Hoornse Hof ligt de gemiddelde woningwaarde op €512.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Hoornse Hof in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.430 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €512.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Tuindersvaart 40 in Hoornse Hof bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Tuindersvaart 40: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Hoornse Hof: restaurant (0.7 km), cafe (0.7 km).
De prijsindicatie ligt rond €250.000 tot €300.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Hoornse Hof is €512.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.