Streetview Glaskloksingel 54 Delft

Glaskloksingel 54, 2614 SJ Delft

188 m² Bouwjaar 2018 Label A

Glaskloksingel 54 is een woonhuis in Delft, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m² en een perceel van 130 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €524.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
188 m²
Perceeloppervlakte
130 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Glaskloksingel 54

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Glaskloksingel 54

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.7
CO₂-emissie
5212.35 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Delft

2855 Inwoners
895 Huishoudens
3.2 Gem. huishoudensgrootte
887 Woningvoorraad
€524.000 Gem. woningwaarde Den Hoorn
77% Koopwoningen
9.220 Inwoners per km²

Locatie van Glaskloksingel 54

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Glaskloksingel 54

Wat is de geschatte woningwaarde van Glaskloksingel 54?

De prijsindicatie voor Glaskloksingel 54 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Den Hoorn is €524.000. Dat komt neer op circa €2.787 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Glaskloksingel 54 zich tot de wijk Den Hoorn?

Glaskloksingel 54 is een woonhuis van 188 m² in de wijk Den Hoorn. De buurt telt 887 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.220 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Glaskloksingel 54?

Glaskloksingel 54 is een woonhuis in Den Hoorn, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Glaskloksingel 54 vergeleken met de buurt?

Glaskloksingel 54 heeft 188 m² woonoppervlakte. Het perceel is 130 m². In Den Hoorn ligt de gemiddelde woningwaarde op €524.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Glaskloksingel 54 en wat betekent dat?

Glaskloksingel 54 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-07-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5212.35 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Den Hoorn?

De wijk Den Hoorn in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €524.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Den Hoorn?

Vanuit Glaskloksingel 54 in Den Hoorn bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Den Hoorn?

Zorg en onderwijs in de buurt van Glaskloksingel 54: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.