Tussenwoning Mienette Stormstraat 61 Delft

Mienette Stormstraat 61, 2614 HS Delft

114 m² Bouwjaar 1988 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Mienette Stormstraat 61 is een tussenwoning in Delft, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 111 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €239.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
111 m²
Inhoud
395 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Mienette Stormstraat 61

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mienette Stormstraat 61

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
104.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
167.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
4.4%
CO₂-emissie
31.16 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (50.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Delft

1235 Inwoners
865 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
828 Woningvoorraad
€239.000 Gem. woningwaarde Westlandhof
24% Koopwoningen
7.228 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mienette Stormstraat 61

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Mienette Stormstraat 61

Wat is de geschatte woningwaarde van Mienette Stormstraat 61?

De prijsindicatie voor Mienette Stormstraat 61 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Westlandhof is €239.000. Dat komt neer op circa €2.096 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mienette Stormstraat 61 zich tot de wijk Westlandhof?

Mienette Stormstraat 61 is een tussenwoning van 114 m² in de wijk Westlandhof. De buurt telt 828 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.228 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mienette Stormstraat 61?

Mienette Stormstraat 61 is een tussenwoning in Westlandhof, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Mienette Stormstraat 61 vergeleken met de buurt?

Mienette Stormstraat 61 heeft 114 m² woonoppervlakte en 395 m³ inhoud. Het perceel is 111 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Westlandhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €239.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mienette Stormstraat 61 en wat betekent dat?

Mienette Stormstraat 61 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-12-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mienette Stormstraat 61?

Mienette Stormstraat 61 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 50 m².

Hoe is de woningmarkt in Westlandhof?

De wijk Westlandhof in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €239.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westlandhof?

Vanuit Mienette Stormstraat 61 in Westlandhof bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2.2 km.