Streetview Meeslaan 16 Delft

Meeslaan 16, 2613 ZD Delft

61 m² Bouwjaar 1965 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Meeslaan 16 is een appartement in Delft, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €438.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
61 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Meeslaan 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meeslaan 16

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Delft

1145 Inwoners
575 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
562 Woningvoorraad
€438.000 Gem. woningwaarde Agnetaparkbuurt
63% Koopwoningen
5.762 Inwoners per km²

Locatie van Meeslaan 16

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Meeslaan 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Meeslaan 16?

De prijsindicatie voor Meeslaan 16 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Agnetaparkbuurt is €438.000. Dat komt neer op circa €7.180 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meeslaan 16 zich tot de wijk Agnetaparkbuurt?

Meeslaan 16 is een appartement van 61 m² in de wijk Agnetaparkbuurt. De buurt telt 562 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.762 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meeslaan 16?

Meeslaan 16 is een appartement in Agnetaparkbuurt, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Meeslaan 16 vergeleken met de buurt?

Meeslaan 16 heeft 61 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Agnetaparkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €438.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meeslaan 16 en wat betekent dat?

Meeslaan 16 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-02-18. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meeslaan 16?

Meeslaan 16 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Agnetaparkbuurt?

De wijk Agnetaparkbuurt in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.145 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €438.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Agnetaparkbuurt?

Vanuit Meeslaan 16 in Agnetaparkbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.