Bovenwoning Hugo de Grootstraat 290 Delft

Hugo de Grootstraat 290, 2613 VC Delft

60 m² Bouwjaar 1928 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Hugo de Grootstraat 290 is een bovenwoning in Delft, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
60 m²
Inhoud
208 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Hugo de Grootstraat 290

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hugo de Grootstraat 290

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
141.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
216.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.74 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Delft

3530 Inwoners
2050 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1611 Woningvoorraad
€364.000 Gem. woningwaarde Olofsbuurt
49% Koopwoningen
17.742 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hugo de Grootstraat 290

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Hugo de Grootstraat 290

Wat is de geschatte woningwaarde van Hugo de Grootstraat 290?

De prijsindicatie voor Hugo de Grootstraat 290 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Olofsbuurt is €364.000. Dat komt neer op circa €6.067 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hugo de Grootstraat 290 zich tot de wijk Olofsbuurt?

Hugo de Grootstraat 290 is een bovenwoning van 60 m² in de wijk Olofsbuurt. De buurt telt 1.611 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.742 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hugo de Grootstraat 290?

Hugo de Grootstraat 290 is een bovenwoning in Olofsbuurt, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hugo de Grootstraat 290 vergeleken met de buurt?

Hugo de Grootstraat 290 heeft 60 m² woonoppervlakte en 208 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Olofsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hugo de Grootstraat 290 en wat betekent dat?

Hugo de Grootstraat 290 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-03-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hugo de Grootstraat 290?

Hugo de Grootstraat 290 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Olofsbuurt?

De wijk Olofsbuurt in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Olofsbuurt?

Vanuit Hugo de Grootstraat 290 in Olofsbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.