Eengezinswoning, tussenwoning Schimmelpenninckstraat 28 Delft

Schimmelpenninckstraat 28, 2613 TK Delft

166 m² Bouwjaar 1930 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Schimmelpenninckstraat 28 is een eengezinswoning, tussenwoning in Delft, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 162 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
162 m²
Inhoud
599 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€780.000 tot €880.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Schimmelpenninckstraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schimmelpenninckstraat 28

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
163.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
232.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.72 kg/m²

Tuin
Ja (65.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Delft

3530 Inwoners
2050 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1611 Woningvoorraad
€364.000 Gem. woningwaarde Olofsbuurt
49% Koopwoningen
17.742 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schimmelpenninckstraat 28

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Schimmelpenninckstraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Schimmelpenninckstraat 28?

De prijsindicatie voor Schimmelpenninckstraat 28 ligt rond €780.000 tot €880.000. De gemiddelde woningwaarde in Olofsbuurt is €364.000. Dat komt neer op circa €2.193 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schimmelpenninckstraat 28 zich tot de wijk Olofsbuurt?

Schimmelpenninckstraat 28 is een eengezinswoning, tussenwoning van 166 m² in de wijk Olofsbuurt. De buurt telt 1.611 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.742 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schimmelpenninckstraat 28?

Schimmelpenninckstraat 28 is een eengezinswoning, tussenwoning in Olofsbuurt, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schimmelpenninckstraat 28 vergeleken met de buurt?

Schimmelpenninckstraat 28 heeft 166 m² woonoppervlakte en 599 m³ inhoud. Het perceel is 162 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Olofsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schimmelpenninckstraat 28 en wat betekent dat?

Schimmelpenninckstraat 28 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schimmelpenninckstraat 28?

Schimmelpenninckstraat 28 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 65 m².

Hoe is de woningmarkt in Olofsbuurt?

De wijk Olofsbuurt in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Olofsbuurt?