Streetview Raamstraat 10 Delft

Raamstraat 10, 2613 SC Delft

54 m² Bouwjaar 1984 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Raamstraat 10 is een appartement in Delft, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €346.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
54 m²
Inhoud
155 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Raamstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Raamstraat 10

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Delft

2900 Inwoners
1790 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1423 Woningvoorraad
€346.000 Gem. woningwaarde Westerkwartier
47% Koopwoningen
12.687 Inwoners per km²

Locatie van Raamstraat 10

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Raamstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Raamstraat 10?

De prijsindicatie voor Raamstraat 10 ligt rond €145.000 tot €170.000. De gemiddelde woningwaarde in Westerkwartier is €346.000. Dat komt neer op circa €6.407 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Raamstraat 10 zich tot de wijk Westerkwartier?

Raamstraat 10 is een appartement van 54 m² in de wijk Westerkwartier. De buurt telt 1.423 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.687 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Raamstraat 10?

Raamstraat 10 is een appartement in Westerkwartier, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Raamstraat 10 vergeleken met de buurt?

Raamstraat 10 heeft 54 m² woonoppervlakte en 155 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Westerkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €346.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Raamstraat 10 en wat betekent dat?

Raamstraat 10 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Raamstraat 10?

Raamstraat 10 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Westerkwartier?

De wijk Westerkwartier in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €346.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westerkwartier?

Vanuit Raamstraat 10 in Westerkwartier bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Westerkwartier?