Eengezinswoning, tussenwoning Graswinckelstraat 4 A Delft

Graswinckelstraat 4 A, 2613 PW Delft

71 m² Bouwjaar 1880 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Graswinckelstraat 4 A is een eengezinswoning, tussenwoning in Delft, gebouwd in 1880. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m², een perceel van 62 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €346.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1880
Woonoppervlakte
71 m²
Perceeloppervlakte
62 m²
Inhoud
274 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Graswinckelstraat 4 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Graswinckelstraat 4 A

Tuin
Ja (9.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Delft

2900 Inwoners
1790 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1423 Woningvoorraad
€346.000 Gem. woningwaarde Westerkwartier
47% Koopwoningen
12.687 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Graswinckelstraat 4 A

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Graswinckelstraat 4 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Graswinckelstraat 4 A?

De prijsindicatie voor Graswinckelstraat 4 A ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Westerkwartier is €346.000. Dat komt neer op circa €4.873 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Graswinckelstraat 4 A zich tot de wijk Westerkwartier?

Graswinckelstraat 4 A is een eengezinswoning, tussenwoning van 71 m² in de wijk Westerkwartier. De buurt telt 1.423 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.687 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Graswinckelstraat 4 A?

Graswinckelstraat 4 A is een eengezinswoning, tussenwoning in Westerkwartier, gebouwd in 1880 (146 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Graswinckelstraat 4 A vergeleken met de buurt?

Graswinckelstraat 4 A heeft 71 m² woonoppervlakte en 274 m³ inhoud. Het perceel is 62 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Westerkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €346.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Graswinckelstraat 4 A en wat betekent dat?

Graswinckelstraat 4 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Graswinckelstraat 4 A?

Graswinckelstraat 4 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 9 m².

Hoe is de woningmarkt in Westerkwartier?

De wijk Westerkwartier in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €346.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westerkwartier?

Vanuit Graswinckelstraat 4 A in Westerkwartier bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 2.1 km.