Eengezinswoning, tussenwoning Graswinckelstraat 5 Delft

Graswinckelstraat 5, 2613 PT Delft

66 m² Bouwjaar 1879 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Graswinckelstraat 5 is een eengezinswoning, tussenwoning in Delft, gebouwd in 1879. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m², een perceel van 56 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €346.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1879
Woonoppervlakte
66 m²
Perceeloppervlakte
56 m²
Inhoud
252 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2024
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Graswinckelstraat 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Graswinckelstraat 5

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Delft

2900 Inwoners
1790 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1423 Woningvoorraad
€346.000 Gem. woningwaarde Westerkwartier
47% Koopwoningen
12.687 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Graswinckelstraat 5

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Graswinckelstraat 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Graswinckelstraat 5?

De prijsindicatie voor Graswinckelstraat 5 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Westerkwartier is €346.000. Dat komt neer op circa €5.242 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Graswinckelstraat 5 zich tot de wijk Westerkwartier?

Graswinckelstraat 5 is een eengezinswoning, tussenwoning van 66 m² in de wijk Westerkwartier. De buurt telt 1.423 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.687 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Graswinckelstraat 5?

Graswinckelstraat 5 is een eengezinswoning, tussenwoning in Westerkwartier, gebouwd in 1879 (147 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Graswinckelstraat 5 vergeleken met de buurt?

Graswinckelstraat 5 heeft 66 m² woonoppervlakte en 252 m³ inhoud. Het perceel is 56 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Westerkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €346.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Graswinckelstraat 5 en wat betekent dat?

Graswinckelstraat 5 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-01-20. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Graswinckelstraat 5?

Graswinckelstraat 5 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Westerkwartier?

De wijk Westerkwartier in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €346.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westerkwartier?