Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1984
- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- 88 m²
Carthuyzerstraat 27 is een woonhuis in Delft, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m² en een perceel van 88 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €346.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Carthuyzerstraat 27
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
1.3 kmDe prijsindicatie voor Carthuyzerstraat 27 ligt rond €140.000 tot €165.000. De gemiddelde woningwaarde in Westerkwartier is €346.000. Dat komt neer op circa €4.380 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCarthuyzerstraat 27 is een woonhuis van 79 m² in de wijk Westerkwartier. De buurt telt 1.423 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.687 inwoners per km².
Carthuyzerstraat 27 is een woonhuis in Westerkwartier, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Carthuyzerstraat 27 heeft 79 m² woonoppervlakte. Het perceel is 88 m². In Westerkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €346.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Westerkwartier in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €346.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Carthuyzerstraat 27 in Westerkwartier bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Carthuyzerstraat 27: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.4 km.
Recreatie nabij Westerkwartier: restaurant (0.3 km), cafe (0.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €140.000 tot €165.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Westerkwartier is €346.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.