Streetview Hertog Albrechtstraat 22 Delft

Hertog Albrechtstraat 22, 2613 JS Delft

193 m² Bouwjaar 2017 Label A

Hertog Albrechtstraat 22 is een appartement in Delft, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 193 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €346.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
193 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Hertog Albrechtstraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hertog Albrechtstraat 22

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Delft

2900 Inwoners
1790 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1423 Woningvoorraad
€346.000 Gem. woningwaarde Westerkwartier
47% Koopwoningen
12.687 Inwoners per km²

Locatie van Hertog Albrechtstraat 22

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Hertog Albrechtstraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Hertog Albrechtstraat 22?

De prijsindicatie voor Hertog Albrechtstraat 22 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Westerkwartier is €346.000. Dat komt neer op circa €1.793 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hertog Albrechtstraat 22 zich tot de wijk Westerkwartier?

Hertog Albrechtstraat 22 is een appartement van 193 m² in de wijk Westerkwartier. De buurt telt 1.423 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.687 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hertog Albrechtstraat 22?

Hertog Albrechtstraat 22 is een appartement in Westerkwartier, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hertog Albrechtstraat 22 vergeleken met de buurt?

Hertog Albrechtstraat 22 heeft 193 m² woonoppervlakte. In Westerkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €346.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hertog Albrechtstraat 22 en wat betekent dat?

Hertog Albrechtstraat 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-03-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Westerkwartier?

De wijk Westerkwartier in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €346.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westerkwartier?

Vanuit Hertog Albrechtstraat 22 in Westerkwartier bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Westerkwartier?