Benedenwoning Westplantsoen 138 Delft

Westplantsoen 138, 2613 GP Delft

91 m² Bouwjaar 1934 4 kamers 2 slaapkamers Label C

Westplantsoen 138 is een benedenwoning in Delft, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €490.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
91 m²
Inhoud
310 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€530.000 tot €630.000
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan park en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Westplantsoen 138

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westplantsoen 138

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
134.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
195.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.72 kg/m²

Tuin
Ja (54.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Delft

2465 Inwoners
1225 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
987 Woningvoorraad
€490.000 Gem. woningwaarde Ministersbuurt-Oost
77% Koopwoningen
13.236 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Westplantsoen 138

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Westplantsoen 138

Wat is de geschatte woningwaarde van Westplantsoen 138?

De prijsindicatie voor Westplantsoen 138 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Ministersbuurt-Oost is €490.000. Dat komt neer op circa €5.385 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westplantsoen 138 zich tot de wijk Ministersbuurt-Oost?

Westplantsoen 138 is een benedenwoning van 91 m² in de wijk Ministersbuurt-Oost. De buurt telt 987 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.236 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westplantsoen 138?

Westplantsoen 138 is een benedenwoning in Ministersbuurt-Oost, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Westplantsoen 138 vergeleken met de buurt?

Westplantsoen 138 heeft 91 m² woonoppervlakte en 310 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Ministersbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €490.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westplantsoen 138 en wat betekent dat?

Westplantsoen 138 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Westplantsoen 138?

Westplantsoen 138 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 54 m².

Hoe is de woningmarkt in Ministersbuurt-Oost?

De wijk Ministersbuurt-Oost in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €490.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ministersbuurt-Oost?

Vanuit Westplantsoen 138 in Ministersbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2.2 km.