Tussenwoning Verlengde Singelstraat 59 Delft

Verlengde Singelstraat 59, 2613 ES Delft

70 m² Bouwjaar 1897 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Verlengde Singelstraat 59 is een tussenwoning in Delft, gebouwd in 1897. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m², een perceel van 65 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1897
Woonoppervlakte
70 m²
Perceeloppervlakte
65 m²
Inhoud
280 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Verlengde Singelstraat 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Verlengde Singelstraat 59

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
164.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
237.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.58 kg/m²

Tuin
Ja (21.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Delft

3530 Inwoners
2050 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1611 Woningvoorraad
€364.000 Gem. woningwaarde Olofsbuurt
49% Koopwoningen
17.742 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Verlengde Singelstraat 59

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Verlengde Singelstraat 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Verlengde Singelstraat 59?

De prijsindicatie voor Verlengde Singelstraat 59 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Olofsbuurt is €364.000. Dat komt neer op circa €5.200 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Verlengde Singelstraat 59 zich tot de wijk Olofsbuurt?

Verlengde Singelstraat 59 is een tussenwoning van 70 m² in de wijk Olofsbuurt. De buurt telt 1.611 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.742 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Verlengde Singelstraat 59?

Verlengde Singelstraat 59 is een tussenwoning in Olofsbuurt, gebouwd in 1897 (129 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Verlengde Singelstraat 59 vergeleken met de buurt?

Verlengde Singelstraat 59 heeft 70 m² woonoppervlakte en 280 m³ inhoud. Het perceel is 65 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Olofsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Verlengde Singelstraat 59 en wat betekent dat?

Verlengde Singelstraat 59 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Verlengde Singelstraat 59?

Verlengde Singelstraat 59 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 21 m².

Hoe is de woningmarkt in Olofsbuurt?

De wijk Olofsbuurt in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Olofsbuurt?