Eindwoning Spoorsingel 46 Delft

Spoorsingel 46, 2613 BH Delft

250 m² Bouwjaar 1876 11 kamers 9 slaapkamers Label D

Spoorsingel 46 is een eindwoning in Delft, gebouwd in 1876. De woning heeft een woonoppervlakte van 250 m², een perceel van 167 m² en 11 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1876
Woonoppervlakte
250 m²
Perceeloppervlakte
167 m²
Inhoud
1060 m³
Kamers
11
Slaapkamers
9
Indicatie vraagprijs
€1.450.000 tot €1.700.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan water, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Spoorsingel 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spoorsingel 46

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
197.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
286.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.74 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en HR-glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (75.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Parkeertype
Betaald parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Delft

3530 Inwoners
2050 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1611 Woningvoorraad
€364.000 Gem. woningwaarde Olofsbuurt
49% Koopwoningen
17.742 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Spoorsingel 46

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Spoorsingel 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Spoorsingel 46?

De prijsindicatie voor Spoorsingel 46 ligt rond €1.450.000 tot €1.700.000. De gemiddelde woningwaarde in Olofsbuurt is €364.000. Dat komt neer op circa €1.456 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spoorsingel 46 zich tot de wijk Olofsbuurt?

Spoorsingel 46 is een eindwoning van 250 m² in de wijk Olofsbuurt. De buurt telt 1.611 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.742 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spoorsingel 46?

Spoorsingel 46 is een eindwoning in Olofsbuurt, gebouwd in 1876 (150 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Spoorsingel 46 vergeleken met de buurt?

Spoorsingel 46 heeft 250 m² woonoppervlakte en 1060 m³ inhoud. Het perceel is 167 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Olofsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spoorsingel 46 en wat betekent dat?

Spoorsingel 46 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-05-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Spoorsingel 46?

Spoorsingel 46 heeft 11 kamers waarvan 9 slaapkamers. De tuin is 75 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Olofsbuurt?

De wijk Olofsbuurt in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Olofsbuurt?

Vanuit Spoorsingel 46 in Olofsbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.