Streetview Van Bronckhorststraat 17 A Delft

Van Bronckhorststraat 17 A, 2612 XT Delft

22 m² Bouwjaar 1912 Label B

Van Bronckhorststraat 17 A is een woning in Delft, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 22 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €446.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
22 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Van Bronckhorststraat 17 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Bronckhorststraat 17 A

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Delft

1635 Inwoners
820 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
738 Woningvoorraad
€446.000 Gem. woningwaarde Koepoort
64% Koopwoningen
13.028 Inwoners per km²

Locatie van Van Bronckhorststraat 17 A

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Van Bronckhorststraat 17 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Bronckhorststraat 17 A?

De gemiddelde woningwaarde in Koepoort is €446.000. Dat komt neer op circa €20.273 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Bronckhorststraat 17 A zich tot de wijk Koepoort?

Van Bronckhorststraat 17 A is een woning van 22 m² in de wijk Koepoort. De buurt telt 738 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.028 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Bronckhorststraat 17 A?

Van Bronckhorststraat 17 A is een woning in Koepoort, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Bronckhorststraat 17 A vergeleken met de buurt?

Van Bronckhorststraat 17 A heeft 22 m² woonoppervlakte. In Koepoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €446.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Bronckhorststraat 17 A en wat betekent dat?

Van Bronckhorststraat 17 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de woningmarkt in Koepoort?

De wijk Koepoort in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €446.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koepoort?

Vanuit Van Bronckhorststraat 17 A in Koepoort bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Koepoort?

Zorg en onderwijs in de buurt van Van Bronckhorststraat 17 A: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.