Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1956
- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- 148 m²
Van Miereveltlaan 45 is een woonhuis in Delft, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m² en een perceel van 148 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €446.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Miereveltlaan 45
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.1 kmDe prijsindicatie voor Van Miereveltlaan 45 ligt rond €130.000 tot €155.000. De gemiddelde woningwaarde in Koepoort is €446.000. Dat komt neer op circa €4.505 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Miereveltlaan 45 is een woonhuis van 99 m² in de wijk Koepoort. De buurt telt 738 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.028 inwoners per km².
Van Miereveltlaan 45 is een woonhuis in Koepoort, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Van Miereveltlaan 45 heeft 99 m² woonoppervlakte. Het perceel is 148 m². In Koepoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €446.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Miereveltlaan 45 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
De wijk Koepoort in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €446.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Van Miereveltlaan 45 in Koepoort bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Van Miereveltlaan 45: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Koepoort: restaurant (0.4 km), cafe (0.6 km).
De prijsindicatie ligt rond €130.000 tot €155.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Koepoort is €446.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.