Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Stil Gezicht 3 Delft

Stil Gezicht 3, 2612 RV Delft

137 m² Bouwjaar 2000 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Stil Gezicht 3 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Delft, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 213 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €404.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
213 m²
Inhoud
508 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€665.000 tot €765.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Stil Gezicht 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stil Gezicht 3

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
94.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
142.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.32 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Delft

2275 Inwoners
1240 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1068 Woningvoorraad
€404.000 Gem. woningwaarde Indische Buurt-Zuid
55% Koopwoningen
9.351 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stil Gezicht 3

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Stil Gezicht 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Stil Gezicht 3?

De prijsindicatie voor Stil Gezicht 3 ligt rond €665.000 tot €765.000. De gemiddelde woningwaarde in Indische Buurt-Zuid is €404.000. Dat komt neer op circa €2.949 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stil Gezicht 3 zich tot de wijk Indische Buurt-Zuid?

Stil Gezicht 3 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 137 m² in de wijk Indische Buurt-Zuid. De buurt telt 1.068 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.351 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stil Gezicht 3?

Stil Gezicht 3 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Indische Buurt-Zuid, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Stil Gezicht 3 vergeleken met de buurt?

Stil Gezicht 3 heeft 137 m² woonoppervlakte en 508 m³ inhoud. Het perceel is 213 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Indische Buurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €404.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stil Gezicht 3 en wat betekent dat?

Stil Gezicht 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-04-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.32 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stil Gezicht 3?

Stil Gezicht 3 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Indische Buurt-Zuid?

De wijk Indische Buurt-Zuid in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €404.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Indische Buurt-Zuid?

Vanuit Stil Gezicht 3 in Indische Buurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.