Streetview Fabritiusstraat 63 Delft

Fabritiusstraat 63, 2612 HN Delft

97 m² Bouwjaar 1922 Label G

Fabritiusstraat 63 is een woonhuis in Delft, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m² en een perceel van 120 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €446.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1922
Woonoppervlakte
97 m²
Perceeloppervlakte
120 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Fabritiusstraat 63

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Fabritiusstraat 63

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Delft

1635 Inwoners
820 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
738 Woningvoorraad
€446.000 Gem. woningwaarde Koepoort
64% Koopwoningen
13.028 Inwoners per km²

Locatie van Fabritiusstraat 63

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Fabritiusstraat 63

Wat is de geschatte woningwaarde van Fabritiusstraat 63?

De gemiddelde woningwaarde in Koepoort is €446.000. Dat komt neer op circa €4.598 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fabritiusstraat 63 zich tot de wijk Koepoort?

Fabritiusstraat 63 is een woonhuis van 97 m² in de wijk Koepoort. De buurt telt 738 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.028 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fabritiusstraat 63?

Fabritiusstraat 63 is een woonhuis in Koepoort, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Fabritiusstraat 63 vergeleken met de buurt?

Fabritiusstraat 63 heeft 97 m² woonoppervlakte. Het perceel is 120 m². In Koepoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €446.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Fabritiusstraat 63 en wat betekent dat?

Fabritiusstraat 63 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Koepoort?

De wijk Koepoort in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €446.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koepoort?

Vanuit Fabritiusstraat 63 in Koepoort bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Koepoort?

Zorg en onderwijs in de buurt van Fabritiusstraat 63: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.