Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 193 m²
- Perceeloppervlakte
- 271 m²
Rubberplantage 9 is een woonhuis in Delft, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 193 m² en een perceel van 271 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €404.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rubberplantage 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Indische Buurt-Zuid is €404.000. Dat komt neer op circa €2.093 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRubberplantage 9 is een woonhuis van 193 m² in de wijk Indische Buurt-Zuid. De buurt telt 1.068 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.351 inwoners per km².
Rubberplantage 9 is een woonhuis in Indische Buurt-Zuid, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Rubberplantage 9 heeft 193 m² woonoppervlakte. Het perceel is 271 m². In Indische Buurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €404.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rubberplantage 9 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
De wijk Indische Buurt-Zuid in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €404.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Rubberplantage 9 in Indische Buurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rubberplantage 9: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Indische Buurt-Zuid: restaurant (0.4 km), cafe (1.1 km).