Streetview Insulindeweg 1 Delft

Insulindeweg 1, 2612 EL Delft

214 m² Bouwjaar 1954 Label G

Insulindeweg 1 is een woonhuis in Delft, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m² en een perceel van 483 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €404.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
214 m²
Perceeloppervlakte
483 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Insulindeweg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Insulindeweg 1

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Delft

2275 Inwoners
1240 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1068 Woningvoorraad
€404.000 Gem. woningwaarde Indische Buurt-Zuid
55% Koopwoningen
9.351 Inwoners per km²

Locatie van Insulindeweg 1

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Insulindeweg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Insulindeweg 1?

De prijsindicatie voor Insulindeweg 1 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Indische Buurt-Zuid is €404.000. Dat komt neer op circa €1.888 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Insulindeweg 1 zich tot de wijk Indische Buurt-Zuid?

Insulindeweg 1 is een woonhuis van 214 m² in de wijk Indische Buurt-Zuid. De buurt telt 1.068 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.351 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Insulindeweg 1?

Insulindeweg 1 is een woonhuis in Indische Buurt-Zuid, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Insulindeweg 1 vergeleken met de buurt?

Insulindeweg 1 heeft 214 m² woonoppervlakte. Het perceel is 483 m². In Indische Buurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €404.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Insulindeweg 1 en wat betekent dat?

Insulindeweg 1 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-10-06. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Indische Buurt-Zuid?

De wijk Indische Buurt-Zuid in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €404.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Indische Buurt-Zuid?

Vanuit Insulindeweg 1 in Indische Buurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Indische Buurt-Zuid?